Najlepszej jakości

WYDRUKI

Materiały reklamowe to idealny sposób przedstawienia swojej firmy. Odpowiednio oprawione graficzne połączone z wysoką jakością wykonania gwarantuje sukces w prezentacji.

app mobile

Poligrafia

Zajmujemy się pełnym spektrum prac z zakresu poligrafii – od prostych wydruków cyfrowych po wysokiej jakości materiały offsetowe.

Dysponujemy niezbędnym zapleczem, aby móc zaoferować Państwu usługi poligraficzne najwyższej jakości. Naszą jakość i szybkość realizacji doceniło już wielu zadowolonych klientów.

Wielki format

Nie ma dla nas żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wielkość druku. Przygotujemy dowolny rozmiar na najwyższej jakości materiałach, które na długi czas pozwolą promować Państwa firmę.

Posiadamy także bogate zaplecze materiałów do druku co pozwoli jeszcze bardziej wyróżnić każdą ofertę.

Gadżety reklamowe

To jedne z najprostszych sposobów promowania produktu lub firmy. Zazwyczaj są to różnego rodzaju drobne produkty, z których korzysta się w życiu codziennym. Są oznaczone znakami firmowymi i wręczane klientom, partnerom handlowym i pracownikom w celu promocji firmy lub produktu.

Wykonamy zdobienie lub personalizację niemal każdą techniką np. tampondruk, sitodruk, znakowanie laserem czy też wykonamy haft.